Видалення рубців лазером. За та проти

Сьогодні в косметичній медицині є кілька способів позбавлення шрамів та рубців. Причому лікарі-косметологи беруться навіть за найскладніші випадки. Тоді як раніше за великої площі поразки виходом була лише пластична операція. Найпопулярнішим методом позбавлення косметичних недоліків вважається лазерна технологія. Але процедура ця за всіх видимих ​​переваг має і деякі протипоказання.

У яких випадках жінка може звернутися до процедури лазерного шліфування шкіри? Це можуть бути не тільки шрами та рубці. Застосування лазера успішно вирішує проблеми фотостаріння, видаляє татуювання, акне, шрами після операцій, розтяжки, оновлює верхній шар шкіри. Найчастіше в косметології застосовується лазерне шліфування ербієвим або СО2 лазером – мікродермоподібності. Така технологія дозволяє за кілька процедур вирівняти шари шкіри і зробити рубець непомітним. Дія лазера на клітини змушує їх активніше ділитися. При цьому починає вироблятися колаген, саме він відповідає за нові клітини, які поступово заповнюють місце впливу променя. При цьому промінь лазера має бактерицидну дію, що повністю виключає побічні ефекти процедури. Максимум, що ви можете відчути – легке поколювання. Після мікродермобразія не можна перебувати на активному сонці. Тому процедуру краще проводити пізно восени. Помітного ефекту можна досягти після курсу процедур – щонайменше 6-8. Залежно від глибини ураженої ділянки шкіри та розміру рубця. Не чекайте на миттєвий результат — клітинам потрібен час, щоб відновитися. Тому кінцевий результат від процедури ви побачите не раніше, ніж за місяць.

Але для проведення лазерного шліфування шкіри є й протипоказання. Ця процедура категорично заборонена вагітним жінкам та в період лактації. На обличчі у вас не повинно бути запальних процесів. Виняток становить лише вугрі в стадії ремісії. Під час процедури у вас не повинно бути хронічних та простудних захворювань, що супроводжуються прийомом лікарських засобів. Деякі можуть впливати на згортання крові. Не можна проводити лазерне шліфування при цукровому діабеті та злоякісних утвореннях.